•  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Sprzątanie biur Szczecin

  Sprzątanie Szczecin - Jeżeli chcą Państwo, by siedziba Państwa firmy była na co dzień czysta, a przy tym szukają Państwo profesjonalnej i naprawdę solidnej firmy, to świetnie Państwo trafili. Clean Serwis najlepsza firma sprzątająca w Szczecinie

 • Dystrybucja środków czystości Szczecin

  Sprzątanie Szczecin - Aktualnie w ofercie naszej firmy można znaleźć bogatą gamę produktów związanych z utrzymania czystości, higieny i BHP, które zyskały uznanie naszych Klientów. Clean Serwis najlepsza firma sprzątająca w Szczecinie

 • Sprzątanie po imprezach i uroczystościach Szczecin

  Sprzątanie Szczecin - Jeśli organizują Państwo imprezę firmową bądź też rodzinną, zadbamy o sprzątanie po udanej zabawie i doprowadzimy miejsce po imprezie do stanu wyjściowego. Clean Serwis najlepsza firma sprzątająca w Szczecinie

 • Sprzątanie mieszkań Szczecin

  Sprzątanie Szczecin - Pomożemy Państwu posprzątać wszelkie zabrudzenia w mieszkaniu, aby mogli się Państwo cieszyć wolną chwilą i zrelaksować się po ciężkim dniu. Clean Serwis najlepsza firma sprzątająca Szczecin

 • Pranie dywanów wykładzin i tapicerki Szczecin

  Sprzątanie Szczecin - Zajmujemy się czyszczeniem tego typu materiałów od wielu, dywany, wykładziny i tapicerka uzyskają świeży zapach oraz odzyskają swoje naturalne zabarwienie. Clean Serwis najlepsza firma sprzątająca w Szczecinie

 • Sprzątanie domów Szczecin

  Sprzątanie Szczecin - Każdy z Państwa marzy o pięknym, zadbanym i pachnącym domu, Nasza firma w Szczecinie zajmie się Państwa domem, aby był lśniący i przytulny. Clean Serwis najlepsza firma sprzątająca w Szczecinie

 • Sprzątanie budynków publicznych Szczecin

  Sprzątanie Szczecin - Dbamy o czystość w wielu biurach budynkach i urzędach, jesteśmy pewni, że również Państwa biura i budynki pod naszą opieką odzyskają blask i czystość. Clean Serwis najlepsza firma sprzątająca w Szczecinie

 • Sprzątanie po remoncie Szczecin

  Sprzątanie Szczecin - Każdy remont niesie za sobą sterty brudu i kurzu, jeżeli chcieliby Państwo posprzątać szybko i bez zbędnych problemów zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Clean Serwis najlepsza firma sprzątająca Szczecin

Sprzątanie po budowie i remoncie

Sprzątanie po budowie i remoncie w Szczecinie

Każdy remont niesie za sobą sterty brudu i kurzu. Posprzątanie domu, czy mieszkania po budowie lub też po remoncie nie należy do najłatwiejszych zadań. Jeżeli chcieliby Państwo zrobić to szybko i bez zbędnych problemów zachęcamy do kontaktu z naszą firmą ze Szczecina. Jesteśmy w stanie Państwu pomóc. Posprzątaliśmy już wiele domów i mieszkań po budowie i remontach i uważamy, że damy radę wszystkim wyzwaniom.

Rzetelność i terminowość usług Clean Serwis

Zawsze przyjeżdżamy w umówionym terminie i rzetelnie wykonujemy zlecenie. W razie konieczności współpracujemy z ekipą wykończeniową, odpowiednio planując kolejność prac. Nasza firma ze Szczecina jest przygotowani na każdą sytuację. Dzięki zdobytemu doświadczeniu opracowaliśmy system sprzątania, dzięki któremu usuwanie pyłu i kurzu jak również filmu cementowego i gipsowego wykonywane jest skuteczniej od tradycyjnie stosowanych metod.

Wykonujemy sprzątanie po remoncie i budowie w Szczecinie

 • sprzątnie gruzu
 • sprzątnie śmieci pobudowlanych
 • sprzątnie kurzu i pyłu
 • mycie i czyszczenie okien i kaloryferów
 • czyszczenie i mycie glazury i terakoty
 • czyszczenie i mycie podłóg
Udostępnij na FB

Posiadamy specjalistyczny sprzęt i profesjonalne środki czystości. Na terenie Szczecina - dojazd do klienta GRATIS !! Zatrudniamy wykwalifikowany personel. Jesteśmy ubezpieczeni od wszelkich zdarzeń oraz wypadków.

Cleaning

Zaproś naszego konsultanta, który przedstawi szczegółową ofertę i dopasuje ją do Twoich potrzeb. Wizyta jest
nieodpłatna i do niczego nie zobowiązuje.

Sprzątanie domów Szczecin - obowiązek sprzątania domu niejednemu spędza sen z powiek.

Dzięki współpracy z naszą firmą ze Szczecina zapomnicie Państwo o problemach związanych ze sprzątaniem i docenicie rolę, jaką może odegrać profesjonalny serwis sprzątający. Posiadając bogate doświadczenie z dużą liczbą Klientów, tworzymy bardzo wydajny i niezawodny zespół w Szczecinie, który zapewnia wysoką jakość sprzątania i pomoże spełnić wysokie oczekiwania naszych Klientów.

Sprzątanie mieszkań Szczecin - mieszkanie jest miejscem gdzie rodzina spędza dużo czasu.

Sprzątanie mieszkania polega przede wszystkim na dotarciu do każdego, nawet najmniejszego zakamarka na wymiataniu kurzy, na pozbywaniu się różnymi metodami brudu. Nasza firma ze Szczecina świadczy usługi profesjonalnego utrzymania czystości o szerokim zakresie. Pragniemy zapewnić Państwu wysoki poziom pracy a jednocześnie szybkie terminy realizacji przy zachowaniu niskich cen.

Sprzątanie biur Szczecin - aby pracowało się dobrze i przyjemnie powinni Państwo zadbać o czystość w biurze.

Nasza firma ze Szczecina wprowadzi do Państwa biura czystość i porządek. Sprzątamy wiele biur, sprzątniemy również biuro Państwa firmy. Zakres wykonywanych prac jest dostosowywany indywidualnie pod każdego klienta, w zależności od specyfiki danego pomieszczenia. Świadczymy usługi sprzątania biur na terenie Szczecina w dogodnym dla Państwa czasie. Zakres naszych działań uzależniamy od wyboru Klienta. Możemy zapewnić zarówno kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych, jak i jedynie pojedyncze czynności.

Sprzątanie sklepów - wygląd sklepu bezpośrednio wpływa na to jak postrzegają nas nasi potencjalni klienci.

Jesteśmy w stanie zagwarantować państwu serwis sprzątający, który będzie utrzymywał w należytej czystości powierzchnię każdego sklepu, aby potencjalni klienci mogli czuć się komfortowo i z chęcią do Państwa wracali. W naszej firmie w Szczecinie rozumiemy, że czyste miejsce pracy ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu każdego sklepu. Pracownicy oczekują, a klienci to doceniają. Oferujemy jakość codziennego czyszczenia sklepów w obszarze miasta Szczecin w dogodnych dla Państwa godzinach, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zachęcamy do skorzystania z usług z naszej firmy ze Szczecina w Państwa sklepie na nowo zagości świeżość i porządek.

Sprzątanie po imprezach - niestety po udanej zabawie trzeba pamiętać o posprzątaniu.

Sprzątanie po imprezach zwykle musi być wykonane bardzo szybko i sprawnie. Dlatego gdy Państwo kończą się bawić i zadowoleni rozchodzą się do domów my wkraczamy do akcji. Szybko przywracamy obiekt lub teren do stanu wyjściowego sprzątając wszelkie zabrudzenia po imprezie. Osoby wykonujące prace porządkowe cechują się doświadczeniem, a także uczciwością i sumiennością. W ramach naszej oferty cenowej gwarantujemy pełny serwis oraz wysoki standard usługi, przy użyciu środków czystości i konserwujących, posiadających wymagane atesty.

Sprzątanie po remoncie - wszędzie jest biało od pyłu, okna brudne, podłoga w farbie, łazienka nie nadaje się do użytku.

Sprzątamy po budowie i remoncie wszelkiego rodzaju powierzchnie. Stosujemy najlepsze środki czyszczące renomowanych firm. Rozwijamy się i doskonalimy swoje umiejętności, dostosowujemy się do państwa wymagań, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Nasza firma ze Szczecina ma na swoim koncie kilkanaście tysięcy m. kw. wyczyszczonych powierzchni. Zachęcamy więc do skorzystania z usług naszej firmy ze Szczecina, aby móc w spokoju i czystości cieszyć się własnym, świeżym, nowym bądź też odświeżonym mieszkaniem.

Sprzątanie budynków - nasza firma ze Szczecina posiada niezbędne doświadczenie pozwalające utrzymać czystośc w dowolnym budynku.

Sprzątanie biur i budynków gdzie niezwykle istotna jest higiena i sterylność wymaga wiedzy, technologii, pomysłu i przede wszystkim osób, które tą pracę będą wykonywać. Jak w każdej dziedzinie usług, specjalizacja jest konieczna, aby dobrze i skutecznie wykonać zlecone zadanie. Zapraszamy wszystkie biura i budynki ze Szczecina do skorzystania z usług sprzątania budynków użyteczności publicznej.

Pranie tapicerek, dywanów, wykładzin Szczecin - wykorzystujemy wyjątkowo skuteczne maszyny do prania tapicerek, dywanów i wykładzin.

Powierzchnie szczególnie narażone na zniszczenie poprzez intensywne ich używanie wymagają bardzo profesjonalnego sprzętu. Nasza firma ze Szczecina wykorzystuje wyjątkowo skuteczne maszyny do prania tapicerek, dywanów i wykładzin. Odświeżanie tapicerek, dywanów i wykładzin w Szczecinie daje komfort czystości i świeżości, co poprawi Państwa samopoczucie.

Zaopatrzenia w środki czystości - nasza firma ze Szczecina oferuje Państwu specjalistyczne środki do sprzątania.

Często dochodzi do sytuacji, że na skutek permanentnego zaniedbania, zapominania o konieczności posprzątania, mieszkanie staje się zaniedbane i trudne do doprowadzenia do czystości. W takich sytuacjach należy używać szczególnie silnych środków, by znowu zaczęło ono lśnić. W takich przypadkach nasza firma ze Szczecina oferuje Państwu specjalistyczne środki do sprzątania – specjalne płyny do pielęgnacji drewna, pasty nabłyszczające, uniwersalne płyny do czyszczenia do dużych powierzchni, preparaty do kafelek, specjalistycznego czyszczenia fug, paneli podłogowych, czy elementów ze stali nierdzewnej.

 

Cennik

W większości przypadków cenę naszych usług ustalamy indywidualnie po poznaniu Państwa wymagań.

Prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem telefoniczny lub emailem. Po poznaniu szczegółów złożymy ofertę cenową.

Sklep

Oferujemy Państwu specjalistyczne środki do sprzątania – specjalne płyny do pielęgnacji drewna, pasty nabłyszczające, uniwersalne płyny do czyszczenia do dużych powierzchni, preparaty do kafelek, specjalistycznego czyszczenia fug, paneli podłogowych, czy elementów ze stali nierdzewnej.

Kontakt

CLEAN-SERWIS Piotr Duszyński
ul. Andyjska 6
71-497 Szczecin
 
tel. 91 383 51 68
kom. 660 466 228

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.